Akademia Skutecznego Porozumiewania Się część II

 
 
W połowie kwietnia 2022 rusza druga część Akademii Skutecznego Porozumiewania Się (warsztaty online dla par, których trzy cykle odbyły się na jesieni zeszłego roku).
Akademia 2 jest cyklem 8 środowych spotkań online w godz. 18:00 – 20:00 ( 20.04., 27.04., 11.05., 18.05., 25.05., 1.06., 8.06., 15.06.) Rejestracja na nią jest możliwa tylko dla osób, które wzięły udział w części pierwszej w jednej z trzech grup.
Spotkania będą poświęcone doskonaleniu asertywnej komunikacji i rozwiązywania konfliktów, a także wykorzystywaniu w życiu codziennym 7 zasad udanego związku opracowanych przez J.Gottmana. Podobnie jak w cyklach jesiennych zakładana jest praca z partnerem/partnerką, w podgrupach oraz na forum grupy. Dodatkowym elementem będzie utworzenie dedykowanej zamkniętej grupy na FB, która będzie jednym z kanałów komunikacyjnych oraz przestrzenią do wymiany przemyśleń z warsztatów. Osobą prowadzącą warsztaty jest psychoterapeutka SPR Wawer – pani Lidia Flis. Za wsparcie techniczne odpowiada pan Krzysztof Jakubiak.
Chcąc zapisać się na Akademię 2, należy wypełnić ankietę zgłoszeniową dostępną pod linkiem: https://tinyurl.com/yznxjvru najpóźniej do 6.03. UWAGA! Każde z partnerów powinno wypełnić ankietę oddzielnie.
Do udziału w cyklu zakwalifikujemy od 6 do 8 par. Liczy się kolejność zgłoszeń! W przypadku większej ilości chętnych zostanie utworzona lista rezerwowa. Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z zadeklarowaniem obecności na 6 z 8 spotkań oraz na spotkaniu technicznym, które odbędzie się na ok. tydzień przed rozpoczęciem Akademii.
 
Regulamin warsztatów: Regulamin-udziału-w-warsztatach Akademia 2
 
W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sprwawer@gmail.com
 
Do zobaczenia na warsztatach!