Pracowali z nami

Iwona Ogrodnik
 
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadziła konsultacje i psychoterapię osób dorosłych.
Aleksandra Karczyńska
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadziła konsultacje i psychoterapię psychodynamiczną młodzieży borykającej się z problemami okresu dorastania oraz osobami młodymi dorosłymi.
Renata Arseniuk
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadziła konsultacje i psychoterapię dzieci i młodzieży. Prowadziła również konsultacje dla rodziców (w sprawie dziecka).
Mateusz Kupidura
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadził konsultacje i psychoterapię psychodynamiczną młodzieży borykającej się z problemami okresu dorastania oraz osób młodych dorosłych.
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadziła indywidualne konsultacje z dorosłymi wojskowymi migrantami w językach Ukraińskim i Rosyjskim

.

W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadziła indywidualne konsultacje z dorosłymi wojskowymi migrantami w językach Ukraińskim i Rosyjskim.
Marcin Micorek
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadził konsultacje, psychoterapię oraz grupę terapeutyczną dla osób dorosłych.
Magdalena Popławska
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadziła konsultacje oraz psychoterapię młodzieży oraz osób młodych dorosłych.