Psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka 3-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Ukończyła podyplomowe szkolenie “Porozumienie bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas. Od 2008 roku pracuje z dziećmi i ich rodzicami, młodzieżą oraz młodymi dorosłymi.
Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii Szpitala Zagórze na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży,  Centrum Rodziny i Praw Dziecka, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 17 oraz w Stowarzyszeniu Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi SPOZA. Odbyła staż zawodowy w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Młodzieżowego Ośrodka Psychologicznego MOP.
W swojej pracy korzysta z narzędzi psychoterapii systemowej, odwołuje się do założeń psychologii humanistycznej oraz korzysta z elementów arteterapii. Poddaje swoją pracę regularnej superwizji.
W Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer prowadzi konsultacje i psychoterapię młodzieży oraz młodych dorosłych.